• Vilniaus universitetas
  • Apie
  • Privatumo taisyklės
  • Pranešk naujieną

VU naujienos

Iš čia kylama į žvaigždes
Meniu
  • Pradinis
  • Srautas
  • Mokslas
  • Studijos
  • Įvertinimai
  • Komentarai
  • Pokalbiai
  • Laisvalaikis

Merginoms – vaikinų palaikymas

Teresė Gritėnienė | 2007-04-24 08:27 | Komentarų: 0
Laisvalaikis
Medicinos fakulteto šešetukas pelnytai įvertintas pirmąja vieta

Tarpfakultetinės sportinės aerobikos varžybos iš kitų sporto šakų varžybų išsiskiria nuotaikingumu, spalvingumu, žiūrovų ir aistruolių gausa. Tai varžybos, kuriose viešpatauja gera nuotaika, muzika ir azartas. Šiemet šios varžybose nedalyvavo nė vienas vaikinas, užtat jie triukšmingai palaikė savo fakultetų merginas.

Šių metų tarpfakultetinės aerobikos varžybos, skirtos Rektoriaus taurei laimėti, vyko kovo 29 d. Saulėtekio al. sporto salėje. Dalyvavo dešimt fakultetų. Medicinos, Matematikos ir informatikos, Chemijos fakultetų komandos varžyboms rengėsi „pavargusiose“ Čiurlionio gatvės sporto salėse, o kiti Saulėtekio alėjoje treniruotėms stengėsi išnaudoti jiems skirtą nuo akademinių grupių ir rinktinių likusį laisvą laiką. Dažnai tai būdavo 21–22 val. vakaro ar sekmadieniais. Džiugu, kad kovojant dėl Rektoriaus taurės, studentai neabejingi savo fakulteto vardui.

Išradingos ir nuotaikingos filologės įvertintos antrąja vietaVaržybose sportininkai varžėsi trijose rungtyse – grupinių pratimų, trejetų ir merginų vienetų. Ypač malonu buvo matyti tuos pačius sportininkus, jau ne vienus metus startuojančius už savo fakultetą. Šios komandos turi savo tradicijas. Tai nuoširdus studentų ir fakultetą kuruojančių dėstytojų darbas, fakultetų valdžios dėmesys ir bendradarbiavimas. Šios komandos išsiskyrė puikia apranga, o tai tikrai turi įtakos pasirodymo artistiškumui ir reprezentacijai. Keletą fakultetų galima pavadinti favoritais. Aerobikos varžybose jų komandose startuoja arba savo darbu prisideda sportinės aerobikos rinktinės nariai.

Ekonomikos fakulteto komanda išrinkta simpatiškiausia ir laimėjo III vietąMoterų vieneto rungčių nugalėtojosŠiais metais sportiškiausios komandos nominaciją ir pirmąją vietą iškovojo Medicinos fakulteto šešetukas (J. Mozūraitė, E. Kairytė, J. Rybakova, S. Stadalnykaitė, I. Draginaitė, G. Gaižutytė. lekt. R. Kaminskas). Antrąją vietą laimėjo visuomet išradinga ir nuotaikinga Filologijos fakulteto komanda (D. Medvedok, E. Suduiko, L. Lapkauskaitė, M. Andrašiūnaitė, R. Moisečiuka, L. Bartusevičiūtė, lekt. T. Gritėnienė). Trečiąją vietą laimėjo Ekonomikos fakulteto komanda (I. Kondrackytė, V. Striužaitė, I. Šaleikaitė, V. Baronaitė, J. Juškaitė, S. Sabaitytė, doc. Č. Kandratavičius). Ši komanda, beje, pripažinta simpatiškiausia. Visuomet savarankiška ir originali Matematikos ir informatikos fakulteto komanda liko ketvirtoje vietoje (lekt. R. Cijūnėlis.). Drąsiausios komandos nominacijos ir aktyvaus žiūrovų palaikymo sulaukė Fizikos fakulteto komanda (dr. L. Samsonienė). Komunikacijos fakulteto šešetukas liko penktoje vietoje (lekt. L. Berūkštienė), Teisės fakultetas – šeštoje (lekt. R. Kniukšta).

Fizikės – drąsiausiosIndividualiose merginų vieneto rungtyse pirmą vietą iškovojo būsimoji medikė J. Mozūraitė, antrąja vieta ir grakščiausios studentės nominacija įvertinta D. Peniavska (TSPMI), trečiąją vietą pelnė I. Jonušytė (MIF)

Trejeto rungtyse startavo Istorijos fakulteto studentės I. Ogintaitė, E. Razminaitė, R. Vinckevičiūtė (doc. J. Armonienė), Chemijos fakulteto sportininkės D. Svirušytė, E. Jesevičienė, I. Šakinytė.(lekt. A. Bliumkinienė).

Dalinkis:
  • tweet

Naujausi straipsniai

  • Tyrimas rodo, kad dirbtinis intelektas skubiosios medicinos specialistų nepakeistų

    2025-12-05 - Komentarų: 0
  • VU Filosofijos fakulteto tyrėja dr. I. Adomaitytė-Subačienė: „Socialinių paslaugų šeimoms stygius gali brangiai kainuoti“

    2025-12-05 - Komentarų: 0
  • Lietuvių ir prancūzų koncerte Sorbonoje – pagarbos ženklai M. K. Čiurlioniui

    2025-12-05 - Komentarų: 0

Komentarų nėra. Būk pirmas!

Komentuoti Atšaukti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Užpildykite žvaigždute (*) pažymėtus laukus.


*
*

CAPTCHA
Atkurti vaizdą

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Tinklalaidės

  • Žurnalas Spectrum

    • Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

      Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

    VU ekspertai padeda suprasti

    • Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

      Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

    Knygų lentyna

    • Vilniaus universiteto leidyklos naujiena: „Praktinė bendrinės lietuvių kalbos gramatika“

      Vilniaus universiteto leidyklos naujiena: „Praktinė bendrinės lietuvių kalbos gramatika“

    • Apie
    • Privatumo taisyklės
    Visos teisės saugomos. © 2025 Vilniaus universitetas. Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus sutikimą.
    Tel. (0 5) 268 7098, el. p. naujienos@cr.vu.lt