Gegužės 25–26 d. vyks Vilniaus universiteto (VU) Ugdymo mokslų instituto organizuojama Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Švietimo politikos ir kultūros transformacijos: mokytojų rengimas ir mokyklos kūrimas Antropoceno epochoje“.
Konferencijos tikslai – išsiaiškinti švietimo politikos ir kultūros veiksnius, darančius įtaką dabarties ugdymo realijoms, sykiu svarstyti, kaip šie veiksniai transformuoja švietimo politiką ir kultūrą; ieškoti būdų, kaip švietimo politikai, edukologijos mokslininkai, mokytojų rengėjai ir ugdymo praktikai galėtų prisidėti prie bendrojo ugdymo mokyklos Antropoceno epochoje problemų sprendimo; kelti klausimus, kokie iššūkiai laukia ugdymo ateityje.
Tarptautinėje konferencijoje bus nagrinėjama bendrojo ugdymo ateitis Antropocene, įtraukiojo mokymosi plėtojimas, STEAM ir kitų dalykų didaktikų klausimai, mokytojų rengimo politika ir praktika. Plenarinius pranešimus skaitys VU Ugdymo mokslų instituto ir Šiaulių akademijos mokslininkai, taip pat svečiai iš Dublino, Utrechto, Granados ir Leipcigo universitetų.
Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas. Konferencija organizuojama vykdant projektą „Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“ (Nr. 09.3.1-ESFA-V-738-03-0001). Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo.
Dalyvių registracija ir renginio programa
Komentarų nėra. Būk pirmas!