Antreprenerystė yra būtina kompetencija šiuolaikiniame pasaulyje – įsitikinęs Vilniaus universiteto (VU) Verslo mokyklos kolektyvas. Noras skleisti šią žinią ir per konkrečias žmonių istorijas ir patirtis įkvėpti tiek savo studentus, tiek plačiąją visuomenę paskatino pradėti kurti tinklalaidę „Alter ego“.
Pasak tinklalaidės vedėjos ir VU Verslo mokyklos rinkodaros vadovės Sandros Gabrielės Vileito, „Alter ego“ išvertus iš lotynų kalbos reiškia antrasis, arba kitas, aš, todėl kalbantis su pašnekovais stengiamasi atskleisti, kiek skirtingų savybių, spalvų ir šešėlių gali tilpti tame pačiame žmoguje ir jo gyvenimo istorijoje, kaip antrepreniškas mąstymas gelbsti kasdienybėje.
„Tinklalaidėje mes keliaujame per pašnekovų gyvenimus – aptariame ne tik jų šiandieną, bet ir vaikystės svajones, gyvenimo kelionėje pasitaikiusius sunkumus. Gilinamės į jų asmenybę profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime, analizuojame, kaip antrepreneriška mąstysena praverčia gyvenime, padeda priimti sprendimus. Būtent antrepreniškumas yra mūsų tinklalaidės pašnekovų jungiamoji grandis“, – sako tinklalaidės vedėja S. G. Vileito.
Pokalbio metu gilinamasi į pašnekovo karjeros kelią, todėl kiekvienas svečias jo pabaigoje sulaukia klausimo, į kurį atsakydamas turi įvardyti savo karjeros alter ego. „Koks tas klausimas – neatskleisiu, kviečiu pasiklausyti tinklalaidės ir jį išgirsti. Šis klausimas padeda atskleisti dažnai nematomą kitą pašnekovo pusę, kuri gali slėpti neįtikėtinus talentus ir daug ką paaiškinti“, – intriguoja tinklalaidės vedėja.
Pasak S. G. Vileito, pokalbis su pašnekovais nuolatos sukasi apie antrepreneriškumą dėl to, kad tai labai svarbus įgūdis dinamiškame šiandienos pasaulyje, kai daugeliui atrodo, kad dirbtinis intelektas atims jų darbus. Dėl šios priežasties VU Verslo mokykloje studentų antrepreneriškai mąstysenai ugdyti skiriama labai daug dėmesio.
Pirmosios tinklalaidės „Alter ego“ viešnia tapo socialinio tinklo „LinkedIn“ konsultacijų įmonės „Linkedist“ įkūrėja Kotryna Kurt. Šią tinklalaidę jau galima pasižiūrėti „YouTube“ platformoje. Tinklalaides VU Verslo mokyklos kolektyvas planuoja kurti kas antrą savaitę.
„Norisi pasidžiaugti, kad svečiai teigiamai atsiliepia į kvietimus ateiti pasikalbėti. Jų rodomas pasitikėjimas mums yra didelis įvertinimas. Nekantriai laukiu tolesnių filmavimų ir tikiu, kad „Alter ego“ palies ne vieną žmogų – paskatins tobulėti ir siekti užbrėžtų tikslų“, – neabejoja S. G. Vileito.
Nuorodą į pirmąją „Alter ego“ tinklalaidę rasite čia.
Komentarų nėra. Būk pirmas!