• Vilniaus universitetas
  • Apie
  • Privatumo taisyklės
  • Pranešk naujieną

VU naujienos

Iš čia kylama į žvaigždes
Meniu
  • Pradinis
  • Srautas
  • Mokslas
  • Studijos
  • Įvertinimai
  • Komentarai
  • Pokalbiai
  • Laisvalaikis

„IDĖJA 2007“ – vaizduotei ribų nėra

Mindaugas | 2007-11-22 07:03 | Komentarų: 0
Srautas

Šiais metais jau ketvirtą kartą organizuojama studentų marketingo darbų paroda „IDĖJA 2007″. Bus dar daugiau naujovių, nes „IDĖJA 2007″ rengiama ne VU EF jungiamuosiuose, o „Litexpo” parodų rūmuose.

Jaunoji karta iš įvairių Lietuvos universitetų, tokių kaip KTU, VU, ŠU, ISM, TVM, ir Latvijos SSE kuria ne tik lauko, video ir spaudos reklamas įvairiems įmonių siūlomiems produktams, bet ir demonstruoja savo originalumą kurdami visiškai naujus, pasaulio rinkoje neegzistuojančius produktus. Visą pusmetį studentai mokosi pagrindimo, pardavimo ir reklamos meno. Jų įgytas žinias ir atliktus darbus vertins kompetentinga dėstytojų, įmonių ir reklamos agentūrų atstovų komisija. Visi apsilankę parodoje lapkričio 30 d. nuo 8 val. ryto turės galimybę įvertinti dalyvių sugebėjimus ir prisidėti prie geriausiųjų rinkimo.

Dalinkis:
  • tweet

Naujausi straipsniai

  • 5 Kalėdų tradicijos iš klasikinės literatūros: universalūs modeliai, kuriuos perėmė televizija ir reklama

    2025-12-23 - Komentarų: 0
  • Vilniaus universitetas ieško grupių vadovų, norinčių įkurti tyrimų grupes Vilniaus–Utrechto pažangių ligų modeliavimo centre

    2025-12-23 - Komentarų: 0
  • VU rektoriaus prof. Rimvydo Petrausko kalba šventiniame renginyje

    2025-12-23 - Komentarų: 0

Komentarų nėra. Būk pirmas!

Komentuoti Atšaukti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Užpildykite žvaigždute (*) pažymėtus laukus.


*
*

CAPTCHA
Atkurti vaizdą

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Tinklalaidės

  • Žurnalas Spectrum

    • Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

      Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

    VU ekspertai padeda suprasti

    • Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

      Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

    Knygų lentyna

    • VU GMC mokslininkės dr. M. Tomkuvienės ir mokslo žurnalistės knygoje „Laiko biochemija“ – apie senėjimą be mitų

      VU GMC mokslininkės dr. M. Tomkuvienės ir mokslo žurnalistės knygoje „Laiko biochemija“ – apie senėjimą be mitų

    • Apie
    • Privatumo taisyklės
    Visos teisės saugomos. © 2025 Vilniaus universitetas. Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus sutikimą.
    Tel. (0 5) 268 7098, el. p. naujienos@cr.vu.lt