
Darbo rinka sparčiai keičiasi dėl technologijų pažangos, dirbtinio intelekto (DI) plėtros ir naujų darbo organizavimo modelių. DI leidžia automatizuoti daugelį užduočių, todėl darbuotojai turi prisitaikyti ir įgyti naujų įgūdžių. Vis dažniau diskutuojama apie keturių dienų darbo savaitės privalumus, kurie leistų didinti produktyvumą ir darbuotojų gerovę. Be to, ilgėjanti gyvenimo trukmė ir vėlesnis išėjimas į pensiją skatina apmąstyti vyresnių darbuotojų emocinę būklę.
Kaip žmonės prisitaikys prie darbo vietų transformacijos? Kokį poveikį turės keturių dienų darbo savaitė? Ar vyresni darbuotojai jausis socialiai įtraukti ir motyvuoti, ar patirs didesnį stresą?
Atsakymus į šiuos ir daug kitų klausimų pateiksime Inovacijų klubo diskusijoje „Mokslo sprendimai 360°: ateities darbo rinka“.
Renginio metu Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto profesorius Antanas Kairys pristatys psichologinius išėjimo į pensiją aspektus. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto docentė Agnė Laužadytė-Tutlienė papasakos apie 4 darbo dienų savaitės modelio privalumus ir trūkumus, o Matematikos ir informatikos fakulteto docentas Linas Petkevičius supažindins su dirbtinio intelekto įtaka ateities darbo rinkai.
Nuotolinis renginys vyks balandžio 11 d. 10.00 val. „Microsoft Teams“ aplinkoje.
Registruotis galite čia. Prisijungimo į renginį nuoroda bus atsiųsta jūsų nurodytu el. paštu likus dienai iki renginio.
Inovacijų klubas siekia praverti VU mokslininkų laboratorijų duris ne tik verslo įmonėms, bet ir visiems besidomintiems inovacijomis ir mokslo atradimais. Visus, kurie nespėjo pasiklausyti ankstesnių ciklo „Mokslo sprendimai 360°“ diskusijų, kviečiame žiūrėti vaizdo įrašus VU „Youtube“ kanale.
Daugiau informacijos apie planuojamus Inovacijų klubo renginius ir VU mokslo ir inovacijų naujienas – „Innovations@VU“ naujienlaiškyje ir Inovacijų skyriaus Linkedin paskyroje.
Komentarų nėra. Būk pirmas!