• Vilniaus universitetas
  • Apie
  • Privatumo taisyklės
  • Pranešk naujieną

VU naujienos

Iš čia kylama į žvaigždes
Meniu
  • Pradinis
  • Srautas
  • Mokslas
  • Studijos
  • Įvertinimai
  • Komentarai
  • Pokalbiai
  • Laisvalaikis

Kviečiame į „Arqus“ internetinį seminarą „Tvarių mokymosi erdvių kūrimas“

Vilniaus universitetas | 2025-10-14 16:00 | Komentarų: 0
BendruomenėSrautas

Vroclavo universiteto Pedagogikos institutas ir Granados universiteto Švietimo mokslų fakultetas, bendradarbiaudami su Meinuto universiteto F. W. A. Fröbelio pradinio ir ikimokyklinio ugdymo katedra, kviečia „Arqus“ aljanso bendruomenę dalyvauti vienos dienos moksliniame seminare, kuris vyks nuotoliniu būdu lapkričio 10 d.

Šiame seminare aptarsime mokslinių tyrimų rezultatus, dalysimės praktine patirtimi ir diskutuosime apie tai, kaip kurti prasmingą ir tvarią mokymosi aplinką darželiuose, mokyklose ir už jų ribų.

Be to, susipažinsime su inovatyviais tarpdisciplininiais požiūriais, derinančiais darnaus vystymosi tikslus, ugdymą lauke ir STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos) koncepcijas.

Dalyviai turės galimybę pristatyti savo tyrimus ir pasidalyti gerosios praktikos pavyzdžiais. Ypač laukiame pranešimų pagrindinėmis temomis, tačiau kviečiame registruotis ir norinčius pristatyti kitus inovatyvius požiūrius į mokymąsi ir mokymą.

Kviečiame registruotis iki:

  • ● lapkričio 5 d. – dalyvius, norinčius pristatyti savo tyrimus ar darbus;
  • ● lapkričio 9 d. – visus kitus dalyvius.

Daugiau informacijos rasite čia.

Dalinkis:
  • tweet

Žymės: „Arqus“„Arqus“ aljansasseminarasšvietimastvarumas

Naujausi straipsniai

  • VU GMC Biomokslų institutui antrą kadenciją vadovaus prof. E. Lastauskienė

    2026-01-16 - Komentarų: 0
  • Pensijų reforma: ką daryti su savo pinigais, kad turėtume turtingą senatvę?

    2026-01-16 - Komentarų: 0
  • Tarptautinė prestižinė leidykla išleido VU mokslininkų knygą apie nusikaltimų kontrolę ir bausmes Lietuvoje

    2026-01-16 - Komentarų: 0

Susiję straipsniai

  • Skelbiamas ketvirtasis kvietimas rinktis „Arqus“ jungtinę Europos studijų magistrantūros programą

    2026-01-14 - Komentarų: 0
  • VU Istorijos fakulteto studentų korporacijos organizuojamas „Šetenių savaitgalis“ – daugiau nei akademinis seminaras

    2026-01-13 - Komentarų: 0
  • Skelbiamas kvietimas dalyvauti „Arqus“ doktorantų karjeros už akademijos ribų savaitės renginiuose

    2026-01-13 - Komentarų: 0

Komentarų nėra. Būk pirmas!

Komentuoti Atšaukti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Užpildykite žvaigždute (*) pažymėtus laukus.


*
*

CAPTCHA
Atkurti vaizdą

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Tinklalaidės

  • Žurnalas Spectrum

    • Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

      Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

    VU ekspertai padeda suprasti

    • Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

      Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

    Knygų lentyna

    • Tarptautinė prestižinė leidykla išleido VU mokslininkų knygą apie nusikaltimų kontrolę ir bausmes Lietuvoje

      Tarptautinė prestižinė leidykla išleido VU mokslininkų knygą apie nusikaltimų kontrolę ir bausmes Lietuvoje

    • Apie
    • Privatumo taisyklės
    Visos teisės saugomos. © 2026 Vilniaus universitetas. Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus sutikimą.
    Tel. (0 5) 268 7098, el. p. naujienos@cr.vu.lt