• Vilniaus universitetas
  • Apie
  • Privatumo taisyklės
  • Pranešk naujieną

VU naujienos

Iš čia kylama į žvaigždes
Meniu
  • Pradinis
  • Srautas
  • Mokslas
  • Studijos
  • Įvertinimai
  • Komentarai
  • Pokalbiai
  • Laisvalaikis

„LTeam apdovanojimuose 2018“ pagerbtos ir VU studentės

Sveikatos ir sporto centras | 2018-12-21 13:50 | Komentarų: 0
BendruomenėĮvertinimaiLaisvalaikis

Guodžio 20 d. Vilniuje vyko prestižiniai „LTeam apdovanojimai 2018“. Juose tradiciškai pagerbti geriausi Lietuvos sportininkai. Atsiimti apdovanojimų ant scenos lipo devynių nominacijų laureatai, o renginio pabaigoje Austrai Skujytei buvo įteiktas Londono olimpinių žaidynių bronzos medalis.

„Metų moterų komandos“ kategorijoje buvo nominuotos dvi Vilniaus universiteto studentės. Pagrindinis prizas, kaip ir 2017 m., atiteko irkluotojoms – Komunikacijos fakulteto trečiakursei Mildai Valčiukaitei ir jos porininkei Ievai Adomavičiūtei. Pasaulio irklavimo čempionate Bulgarijoje Milda ir Ieva laimėjo aukso medalius – moterų porinių dviviečių valčių 2000 metrų finale lietuvės be didesnio varžovių pasipriešinimo finišavo pirmos.

„Man jau tampa tradicija užlipti ant šios scenos. Už tai, kad tai galiu padaryti šeštus metus iš eilės, turiu būti labiau dėkinga kitiems, negu sau. Nors su Ieva esame duetas, labai džiaugiuosi, kad nominacija vadinasi moterų komanda“, – teigė M. Valčiukaitė.

Šioje nominacijoje į apdovanojimą taip pat pretendavo ir tinklininkių duetas: Komunikacijos fakulteto studentė Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė.

Į nominacijas sportininkai įtraukti už pasiekimus nuo 2017 m. gruodžio 1 d. iki 2018 m. gruodžio 1 d. „LTeam apdovanojimai“ yra kasmetinis prestižinis geriausių Lietuvos sportininkų pagerbimas. Į juos pretenduoja tik olimpinių sporto šakų atstovai.

Dalinkis:
  • tweet

Žymės: Ieva DumbauskaitėMilda ValčiukaitėSveikatos ir sporto centras

Naujausi straipsniai

  • Tyrimas rodo, kad dirbtinis intelektas skubiosios medicinos specialistų nepakeistų

    2025-12-05 - Komentarų: 0
  • VU Filosofijos fakulteto tyrėja dr. I. Adomaitytė-Subačienė: „Socialinių paslaugų šeimoms stygius gali brangiai kainuoti“

    2025-12-05 - Komentarų: 0
  • Lietuvių ir prancūzų koncerte Sorbonoje – pagarbos ženklai M. K. Čiurlioniui

    2025-12-05 - Komentarų: 0

Susiję straipsniai

  • Europos studentų žaidynėse VU šachmatininkai tapo čempionais

    2024-07-17 - Komentarų: 0
  • VU rektorius pasveikino Europos universitetų sporto žaidynių prizininkus ir prizininkes

    2022-08-24 - Komentarų: 1
  • VU Sveikatos ir sporto centre duris atvėrė Sveikatos laboratorija

    2020-10-08 - Komentarų: 0

Komentarų nėra. Būk pirmas!

Komentuoti Atšaukti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Užpildykite žvaigždute (*) pažymėtus laukus.


*
*

CAPTCHA
Atkurti vaizdą

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Tinklalaidės

  • Žurnalas Spectrum

    • Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

      Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

    VU ekspertai padeda suprasti

    • Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

      Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

    Knygų lentyna

    • Vilniaus universiteto leidyklos naujiena: „Praktinė bendrinės lietuvių kalbos gramatika“

      Vilniaus universiteto leidyklos naujiena: „Praktinė bendrinės lietuvių kalbos gramatika“

    • Apie
    • Privatumo taisyklės
    Visos teisės saugomos. © 2025 Vilniaus universitetas. Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus sutikimą.
    Tel. (0 5) 268 7098, el. p. naujienos@cr.vu.lt