VU Medicinos fakultetas vienas iš pirmųjų šį pavasarį atvėrė duris visiems, kurie panoro sužinoti daugiau apie biomedicininės krypties studijas. Tad kovo 14-ąją nuo ankstyvo ryto į fakulteto erdves sugužėjo moksleiviai, kurie turėjo progą sužinoti, kas yra medicinos studijos ir kokios kitos specialybės čia yra dėstomos.
„Ar sunku? Ar randate laiko miegui, laisvalaikiui? Kokie įdomiausi/lengviausi/sudėtingiausi dėstomi dalykai? Kas ta visuomenės sveikata/ergoterapija? Kiek procentų turiu gauti iš egzaminų, kad įstočiau?“ – ir dar daugybė panašių klausimų skambėjo prie kiekvieno tam tikros specialybės staliuko. Atvirų durų organizatoriai, dalyviai stengėsi atsakyti į visus iškilusius klausimus, netgi į tokius kaip: „O kodėl ant greitosios pagalbos automobilių „Ambulance“ užrašyta atvirkščiai?“ Regis, visi atsakymais ir paaiškinimas liko patenkinti. Taip pat moksleiviai galėjo pasikalbėti su fakultete veikiančių organizacijų, tokių kaip LiMSA (Lietuvos medicinos studentų asociacija) ir SMD (Studentų mokslinė draugija), atstovais ir sužinoti, ką galima nuveikti po paskaitų.
Atvirų durų diena buvo ypatinga ne tik dėl to, kad moksleiviai turėjo galimybę pabendrauti su studentais – jie gavo progą užeiti į vieną iš seniausių auditorijų, kur išgirdo Medicinos fakulteto prodekano R. Stuko sveikinimo žodį ir doc. E. Laurinaičio paskaitą apie tai, kas laukia įstojus į Medicinos fakultetą ir jį pabaigus, kokių savybių reikia norint tapti gydytoju, ir daugybę pavyzdžių iš medikų gyvenimo. Paskaita liko sužavėti ne tik moksleiviai, bet ir kartu atėję jų tėveliai, kurių buvo tikrai nemažai.
Komentarų nėra. Būk pirmas!