Kovo 15–18 d. virtualioje ZOOM platformoje vyks konferencija „Open Readings 2022“. Studentai ir jaunieji mokslininkai turės galimybę ne tik pristatyti savo atliktus tyrimus, bet ir pasiklausyti net 8 gerai žinomų Lietuvos ir užsienio mokslo srities atstovų.
Į konferenciją pakviesti pasaulinio lygio pranešėjai pasidalys savo patirtimi, darbais ir idėjomis. Bus galima išgirsti pranešimus iš kvantinės, kietojo kūno, lazerių fizikos, mikrobiologijos ir organinės optoelektronikos bei puslaidininkių sričių.
Šiais metais konferencijoje dalyvaus labai ypatingas svečias – „Cheeky Scientist“ įkūrėjas ir generalinis direktorius dr. Isaiah Hankelis. „Cheeky Scientist“ yra viena didžiausių platformų pasaulyje, ji padeda daktaro laipsnį įgijusiems žmonėms rasti darbus pramonėje. Dr. I. Hankelio straipsniai, tinklalaidės bei mokymosi kursai yra pasiekę net 152 šalis, o jo išleistos knygos yra vienos geriausiai parduodamų pasaulyje. Doktorantūrą pabaigusiems ir pasinaudojusiems dr. I. Hankelio metodais pavyko įsidarbinti į tokias įmones kaip „Amazon“, „Apple“, „Tesla“ ir dar daug kitų. Konferencijos „Open Readings 2022‘‘ dalyviai turės išskirtinę progą išgirsti pranešimą apie sėkmingą perėjimą iš akademinės srities į pramonę.
Vienas iš kviestinių lektorių – profesorius Johnas Dudley, gavęs „SPIE President’s Award“, „The Optica Hopkins Leadership Award“ ir dar daug kitų apdovanojimų. Konferencijoje profesorius pasidalys įžvalgomis apie netiesinio mokslo vystymąsi, naujausius medicininės diagnostikos metodus ir naujų saulės sistemos planetų aptikimą.
Lektorius Mantas Šimėnas papasakos apie hibridines medžiagas ir jose vykstančius įdomius fizikinius procesus, tokius kaip elektrinių dipolių stiklo fazės susiformavimas ir kvantinių rotorių dinamika. Konferencijos dalyviai turės galimybę išgirsti ir pasaulyje labai gerai žinomą mokslininkę Luisą Torsi. Ji šiuo metu dirba prie funkcinių medžiagų ir elektroninų prietaisų, naudojamų jutikliuose.
Be to, pranešimą skaitys Rolandas Hansonas, dirbantis kvantinių tinklų srityje, spektroskopijos ekspertė Milda Pučetaitė ir gerai žinomas profesorius Kasperas Moth-Poulsenas. Konferencijos dalyviai galės išgirsti ir mokslininkę Ursulą Wurstbauer, kuri šiuo metu dirba su 2D ir nanosistemomis.
Antrus metus iš eilės į mokslinę konferenciją „Open Readings 2022“ bus įtraukti ir moksleiviai. Pirmąją konferencijos dieną organizuojamas renginys – moksleivių sesija suteiks galimybę jaunimui pažvelgti į gamtos mokslus iš arti. Moksleiviai galės pristatyti savo atliktus biologijos, chemijos ar fizikos srities tyrimus ir pasiklausyti keturių kviestinių lektorių. Pranešimus skaitys neuromokslininkė Urtė Neniškytė, mokslininkė Renata Minkevičiūtė, neuropsichologė Ramūne Dirvanskienė ir mokslininkas Andrius Laurikėnas.
Konferencijos „Open Readings 2022“ organizatoriai – VU Fizikos fakultetas, Fizinių ir technologijos mokslų centras, SPIE Student Chapter of Vilnius University, Optica Student Chapter of Vilnius University ir European Physical Society Young Minds Section of Vilnius.
Daugiau informacijos apie konferenciją čia.
Komentarų nėra. Būk pirmas!