Inovatyvios medicinos draugija naująjį pavasario semestrą pradeda tęsdama tarpdisciplininių renginių seriją ir kviečia į renginį „Neuromokslų inovacijos: ar esame pajėgūs kurti pasaulinio lygio produktus?“, kuris sies technologijų pritaikymą neinvazinėje diagnostikoje bei virtualiąją mediciną. Renginys vyks vasario 23 d., ketvirtadienį, 17 val. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Didžiojoje auditorijoje (Saulėtekio al. 7).
Pirmasis renginio pranešėjas – NASA susidomėjimo sulaukęs inžinierius, išradėjas, technologijos mokslų daktaras, KTU Telekomunikacijų katedros profesorius ir Telematikos mokslinės laboratorijos steigėjas bei vadovas Arminas Ragauskas. Per visą įspūdingą mokslinę karjerą prof. A. Ragauskas įregistravo daugiau kaip 140 savo išradimų, kurie buvo patentuoti JAV, Japonijoje, Kanadoje, Australijoje ir didžiosiose Europos Sąjungos valstybėse. Renginyje profesorius pristatys didžiulio tarptautinio dėmesio sulaukusį ir NASA sužavėjusį išradimą, kuris iš esmės pakeitė galvos traumų diagnostiką ir yra taikomas astronautų sveikatos tyrimuose, –neinvazinį galvospūdžio matuoklį. Prietaisą jau naudoja JAV Nacionalinis kosmoso biomedicinos tyrimų institutas, kuris tiria ilgos trukmės kosminių skrydžių poveikį žmogaus smegenims ir regai.
Antroji renginio pranešėja – neurologijos gydytoja rezidentė Agnė Ulytė. Savo žiniomis bei patirtimi pasidalijusi gruodžio mėnesį vykusiuose Mokslinių publikacijų mokymuose, šįkart A. Ulytė pateiks patarimų, padėsiančių suprasti, kokios mokslinės veiklos vertos dėmesio, ir pristatys unikalų projektą, kurio pagrindinis tikslas – virtualios realybės taikymas galvos svaigimui gydyti.
Renginys nemokamas, kviečiami visi besidomintys!
Daugiau informacijos: https://goo.gl/333aVb
Komentarų nėra. Būk pirmas!