• Vilniaus universitetas
  • Apie
  • Privatumo taisyklės
  • Pranešk naujieną

VU naujienos

Iš čia kylama į žvaigždes
Meniu
  • Pradinis
  • Srautas
  • Mokslas
  • Studijos
  • Įvertinimai
  • Komentarai
  • Pokalbiai
  • Laisvalaikis

Surengti mokymai studentų atstovams atestacinėse komisijose

VU SA | 2016-03-22 10:38 | Komentarų: 0
Studijos
  • V. Denisenko nuotrauka

Artėjant dėstytojų ir mokslo darbuotojų atestacijoms, praėjusią savaitę studentų atstovams atestacinėse komisijose buvo surengti mokymai, kuriuose Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) ekspertai pristatė aktualiausią informaciją, susijusią su dėstytojų ir mokslininkų kvalifikacijos vertinimu.

Šiuose mokymuose studentų atstovams išaiškinta atestacijos komisijos veikla ir jų vaidmuo vertinimo metu. Anot VU SA atstovų koordinatorės Rasos Ibelhauptaitės, atestacinių komisijų padaliniuose darbas gana painus, tad itin svarbu suteikti kompetencijas, reikalingas vertinant dėstytojų pedagoginę ar mokslinę kvalifikaciją.

„Netrukus padaliniuose prasidės atestacinės-priėmimo komisijos posėdžiai, kuriuose dėstytojus vertins ir studentų atstovai. Akademinis personalas vertinamas pagal nustatytus parametrus, tokius kaip mokslinio darbo reikšmingumas, tarptautiškumas pagal tam tikrą mokslo kryptį, publikacijų lygis, metodinė ir kita veikla. Siekiame užtikrinti kompetentingą atstovavimą, tad svarbiausia užduotis atstovams – įvertinti pedagoginę ir metodinę veiklas“, – sako R. Ibelhauptaitė.

Studentų atstovams mokymuose teorines žinias padėjo įtvirtinti ir praktinė užduotis, o patyrę lektoriai Roma Fedosejevaitė ir Petras Purlys skatino į atestaciją pažvelgti ne kaip į formalumą, bet kaip į pagalbą dėstytojui išryškinant jo stipriąsias ir silpnąsias sritis.

„Studentams kyla nemenkas iššūkis – kokybiškai susirinkti informaciją ir ją pateikti komisijos nariams, be to, reikia sugebėti tinkamai argumentuoti. Ir nors šiuos mokymus organizuojame tik antrus metus, matome, kad turėdami daugiau žinių studentų atstovai jaučiasi drąsiau, gali kokybiškiau atstovauti studentams ir siekti studijų kokybės gerinimo“, – teigia VU SA atstovų koordinatorė R. Ibelhauptaitė.

Dalinkis:
  • tweet

Žymės: mokymaiRasa Ibelhauptaitėstudentų atstovaistudentų atstovybėvilniaus universiteto studentų atstovybėVU SA

Naujausi straipsniai

  • Jėzus ant žurnalų viršelių: VU KnF mokslininkių tyrimas paaiškina, kodėl šis simbolis vis dar veikia

    2025-12-26 - Komentarų: 0
  • 5 Kalėdų tradicijos iš klasikinės literatūros: universalūs modeliai, kuriuos perėmė televizija ir reklama

    2025-12-23 - Komentarų: 0
  • Vilniaus universitetas ieško grupių vadovų, norinčių įkurti tyrimų grupes Vilniaus–Utrechto pažangių ligų modeliavimo centre

    2025-12-23 - Komentarų: 0

Susiję straipsniai

  • „Arqus“ dirbtuvės: kaip kurti savo akademinį profilį?

    2025-07-04 - Komentarų: 0
  • „Breathe In, Green Out“: festivalis, skatinantis tvarius sprendimus

    2025-05-08 - Komentarų: 0
  • Kviečiame į internetinį seminarą „Praktinis mokymasis: Vilniaus universiteto Verslo mokyklos patirtis“

    2025-02-04 - Komentarų: 0

Komentarų nėra. Būk pirmas!

Komentuoti Atšaukti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Užpildykite žvaigždute (*) pažymėtus laukus.


*
*

CAPTCHA
Atkurti vaizdą

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Tinklalaidės

  • Žurnalas Spectrum

    • Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

      Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

    VU ekspertai padeda suprasti

    • Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

      Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

    Knygų lentyna

    • VU GMC mokslininkės dr. M. Tomkuvienės ir mokslo žurnalistės knygoje „Laiko biochemija“ – apie senėjimą be mitų

      VU GMC mokslininkės dr. M. Tomkuvienės ir mokslo žurnalistės knygoje „Laiko biochemija“ – apie senėjimą be mitų

    • Apie
    • Privatumo taisyklės
    Visos teisės saugomos. © 2025 Vilniaus universitetas. Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus sutikimą.
    Tel. (0 5) 268 7098, el. p. naujienos@cr.vu.lt