Vilniaus universitetas (VU), plėsdamas kibernetinio saugumo specialistų rengimo perspektyvas, tapo „EC-Council“ akademijos partneriu. Tai pirmoji tokia partnerystė su Lietuvos aukštojo mokslo institucija.
Šiuo metu „EC-Council“ yra didžiausia pasaulyje kibernetinio saugumo akademija, turinti didelę įtaką ir pasitikėjimą auginant, keičiant ir stiprinant kibernetinio saugumo kultūrą. Akademijos teikiami sertifikatai yra pripažįstami pasaulyje, be to, ši organizacija yra sukūrusi ne vieną kibernetinio saugumo ir elektroninio verslo sertifikavimo programą. Šiomis sertifikavimo programomis naudojasi tokios įmonės ir organizacijos kaip JAV kariuomenė, Federalinis tyrimų biuras, „Microsoft“, IBM ir Jungtinės Tautos.
„Po Rugsėjo 11-osios išpuolio Jungtinėse Amerikos Valstijose šios akademijos įkūrėjui Jay Bavisi kilo idėja, kad gausiai technologijas naudojančioje visuomenėje toks išpuolis gali būti įvykdytas kibernetiniu būdu, todėl reikia stiprinti ir valstybių kibernetinį pasirengimą norint apsaugoti visuomenę. Tai lėmė bendraminčių pastangas įkurti tarptautinę žinių ir sertifikavimo platformą kibernetinio saugumo segmente, – apie organizacijos partnerės atsiradimą pasakoja VU Kauno fakulteto dekanas doc. Kęstutis Driaunys. – „EC-Council“ akademija veikia jau 145 šalyse, yra sukaupusi 20 metų patirtį ir sertifikavusi per 200 tūkst. specialistų. Galime didžiuotis būdami šios bendruomenės nariais.“
„VU Kauno fakulteto Informacinių sistemų ir kibernetinės saugos studijų programos studentai, studijuodami Etiško įsilaužimo technologijų modulį, naudos vieno populiariausių sertifikatų – CEH (Certified Ethical Hacker) mokomąją medžiagą, tad galės pasiruošti akademijos egzaminui ir gauti pažymėjimą“, – aiškina partnerystės naudas šios programos dėstytojas doc. Šarūnas Grigaliūnas.
Pirmaujančius internetinius kursus ir sertifikatus kibernetinio saugumo srityje išduodanti įmonė VU studentams ir dėstytojams suteikia ypatingas sąlygas. Tarp jų:
– prieiga prie „Academia“ serijos išteklių, elektroninės knygos, „iLabs“, pamokų planų, mokymo programų ir kitų išteklių;
– stipendijos dėstytojams, siekiantiems bet kurio „Academia“ serijos pažymėjimo, išskyrus CPENT ir CCISO;
– nuolaidos egzaminams „Academia Partner“ nariams – dėstytojams ir studentams;
– nuolaidos kursų paketams ir galimybė laikyti egzaminą studentams, įsigijusiems bet kurį visą „Academia“ serijos kursą;
– prieiga prie naujos „EC-Council Essentials“ serijos „MOOC“;
– prieiga prie „CyberQ“ serijos apžvalgos iššūkių ir įgūdžių kelių;
– įėjimas į kasmetinius „Hacker Halted“ renginius;
– įėjimas į pasaulinės kibernetinės olimpiados „Global CyberLympics“ varžybų renginius.
Komentarų nėra. Būk pirmas!