• Vilniaus universitetas
  • Apie
  • Privatumo taisyklės
  • Pranešk naujieną

VU naujienos

Iš čia kylama į žvaigždes
Meniu
  • Pradinis
  • Srautas
  • Mokslas
  • Studijos
  • Įvertinimai
  • Komentarai
  • Pokalbiai
  • Laisvalaikis

Vilniaus universitete lankosi EK narė Jutta Urpilainen

Vilniaus universitetas | 2024-06-10 18:50 | Komentarų: 0
BendruomenėSrautas

Birželio 10 d. į Lietuvą atvyko už tarptautinę partnerystę atsakinga Europos Komisijos (EK) narė Jutta Urpilainen. Vizito metu eurokomisarė lankosi ir Vilniaus universitete (VU).

EK narė J. Urpilainen apsilankė VU bibliotekos Pranciškaus Smuglevičiaus salėje, kur apžiūrėjo retenybes iš bibliotekos paveldo kolekcijų, taip pat Baltojoje ir istorinėje Joachimo Lelevelio salėse. Viešnią lydėjo VU partnerystės prorektorius dr. Artūras Vasiliauskas.

Kaip nurodo EK atstovybė Lietuvoje, vizito tikslas – aptarti Europos Sąjungos pasaulinės investicijų strategijos „Global Gateway“, kurios finansinė galia siekia 300 mlrd. eurų 2021–2027 m., įgyvendinimą. Šios strategijos tikslas – investuoti šalyse partnerėse atveriant naujas galimybes Europos įmonėms.

Jutta Pauliina Urpilainen – Suomijos politikė. Nuo 2011 iki 2014 m. buvo Suomijos finansų ministrė, taip pat ministro pirmininko pavaduotoja. Nuo 2019 m. – už tarptautinę partnerystę atsakinga EK narė.





Dalinkis:
  • tweet

Žymės: Artūras VasiliauskaseurokomisarėEuropos KomisijaGlobal GatewayJutta UrpilainenVilniaus universitetasvizitas

Naujausi straipsniai

  • Vilniaus universitete įvyko Akademijos Vilniaus rajono moksleiviams baigiamasis renginys

    2025-12-29 - Komentarų: 0
  • VU Medicinos fakulteto dekanas prof. D. Jatužis paskirtas Nacionalinės sveikatos tarybos pirmininku

    2025-12-29 - Komentarų: 0
  • Pirmojo Homero vertėjo į lietuvių kalbą J. Ralio vardu pavadintas asteroidas

    2025-12-29 - Komentarų: 0

Susiję straipsniai

  • Edukologijos ir informatikos doktorantai – tarptautinėje žiemos mokykloje Druskininkuose

    2025-12-22 - Komentarų: 0
  • VU tvariųjų sprendimų preakceleratorius: nuo tvarių idėjų iki drąsos kurti startuolį

    2025-12-19 - Komentarų: 0
  • Pasirinkę ginti: kaip VU bendruomenės nariai prisideda prie šalies gynybos?

    2025-12-17 - Komentarų: 0

Komentarų nėra. Būk pirmas!

Komentuoti Atšaukti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Užpildykite žvaigždute (*) pažymėtus laukus.


*
*

CAPTCHA
Atkurti vaizdą

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Tinklalaidės

  • Žurnalas Spectrum

    • Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

      Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

    VU ekspertai padeda suprasti

    • Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

      Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

    Knygų lentyna

    • VU GMC mokslininkės dr. M. Tomkuvienės ir mokslo žurnalistės knygoje „Laiko biochemija“ – apie senėjimą be mitų

      VU GMC mokslininkės dr. M. Tomkuvienės ir mokslo žurnalistės knygoje „Laiko biochemija“ – apie senėjimą be mitų

    • Apie
    • Privatumo taisyklės
    Visos teisės saugomos. © 2025 Vilniaus universitetas. Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus sutikimą.
    Tel. (0 5) 268 7098, el. p. naujienos@cr.vu.lt