Pirmoji projekto „Pagauk verslumo vėją!“, kurį vykdė Vilniaus universiteto Verslo mokykla (VU VM) su partneriais, veikla – mokymai dėstytojams – praėjo puikiai, o jos įvertinimas atsispindėjo daugiau nei 50 VU dėstytojų atsiliepimuose:
„Tai, kas mums nutiko šį pusmetį, yra daugiau nei projektas – tai misija, labai reikalinga VU bendruomenei. Linkiu mums visiems, kad šio projekto struktūra ir turinys būtų integruoti ne tik VU bendruomenės ugdymo programose, bet ir daug plačiau, pvz., mokyklose.“
„Ačiū, buvo labai geras ruduo kartu su jumis. Praplėtė horizontus, suteikė kompetencijų, padėjo su kai kuriais profesiniais sprendimais gyvenime, kuriais labai džiaugiuosi. Buvo proga susipažinti su kolegomis iš kitų fakultetų.“
VU dėstytojai buvo pakviesti į dėstytojų mokymų uždarymo renginį, kuriame buvo įteikti pažymėjimai. Dalyviai mielai dalijosi įžvalgomis apie projektą „Pagauk verslumo vėją!“, aptarė kūrybiškumo užsiėmimų metu nutapytus paveikslus, visi kartu su lekt. Rima Vanage kūrė savo bendrą mokymų metu sukauptų įspūdžių istoriją.
„Džiaugiamės, kad dalyviai labai gerai įvertino šį projektą. Dalis iš jų teigė, kad jis ne tik suteikė platesnį suvokimą apie verslumo kompetenciją, naujų žinių, pažinčių, bet ir labai praplėtė jų horizontus, ir netgi įvertino visą šį projektą kaip misiją, labai reikalingą VU bendruomenei. Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų yra ugdyti verslumą ir labai džiaugiamės, kad būtent šitaip galime kurti vertę visai VU bendruomenei“, – teigia dr. Birutė Miškinienė, VU Verslo mokyklos vadovė.
Šiuo metu projektas sėkmingai tęsiamas toliau, įvairių specialybių studentai kartu su dėstytojais sprendžia Lietuvos įmonių pasiūlytus technologinius verslo uždavinius, taip pat vyksta socialinio verslo mokymai.
„Esame labai dėkingi visiems, kurie pasidalijo savo įžvalgomis. Kaip sakoma, tobulėjimui ribų nėra, tad dėstytojai, sutikę palikti savo atsiliepimus ir patarimus, suteikė mums daug vertingų įžvalgų, kaip galėtume dar geriau prisidėti prie verslumo bei kitų kompetencijų ugdymo įvairių sričių specialistams, akademinei bendruomenei. Tikimės, kad šio projekto metu dalyvių įgytos žinios ir nauji įgūdžiai prisidės prie studijų kokybės gerinimo“, – teigia dr. B. Miškinienė.
Projekto trukmė ─ 24 mėn. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.
Komentarų: 1
2019-01-08 16:02
copyJo,, jiems reikia pasimokyti iš mokytojų kaip prisidurt… neišmokai mokinių, bet prisiduri iš korepeticijos