• Vilniaus universitetas
  • Apie
  • Privatumo taisyklės
  • Pranešk naujieną

VU naujienos

Iš čia kylama į žvaigždes
Meniu
  • Pradinis
  • Srautas
  • Mokslas
  • Studijos
  • Įvertinimai
  • Komentarai
  • Pokalbiai
  • Laisvalaikis

VU diplomai – edukologijos magistrių rankose

Liana Binkauskienė, „Universitas Vilnensis“ | 2011-06-10 13:24 | Komentarų: 0
Studijos
VU Užsienio kalbų instituto edukologijos magistrių rankose - jau VU diplomai. V.Naujiko nuotr.

Vasarišką birželio 10-osios popietę į Vilniaus universiteto Rektoriaus aulą rinkosi pasipuošusios Užsienio kalbų instituto edukologijos magistrės. Čia VU rektorius akad. Benediktas Juodka ir Užsienio kalbų instituto (UKI) direktorė doc. dr. Nijolė Bražėnienė 17 šios studijų programos studenčių įteikė VU edukologijos magistro diplomus, liudijančius įgytą kvalifikaciją ir studijų baigimą. Vienai iš absolvenčių, Anai Jankūnienei, įteiktas Cum Laude diplomas.

Diplomų teikimo iškilmės. Kalba UKI direktorė doc. dr. N.Bražėnienė. V.Naujiko nuotr.Kaip teigė UKI direktorės pavaduotoja Rita Vickienė, tai paskutinė šios programos laida. Nuo rugsėjo mėnesio kartu su Latvijos ir Tartu universitetais turėtų būti vykdoma tarptautinė edukologijos magistro programa. „Ši programa nesibaigia, bet išplaukia į tarptautinius vandenis, įgauna Diplomų teikimo iškilmės VU Rektoriaus auloje. V.Naujiko nuotr.platesnį pripažinimą, nes būtent mūsų programos pagrindu buvo sukurta  jungtinė magistro programa“, – teigė R. Vickienė.

„Aš didžiuojuosi Jumis, kad Jūs pasirinkote mūsų Alma Mater, ir tikiuosi, kad nenusivylėte“, – sveikindamas absolventes Užsienio kalbų instituto edukologijos magistrės su VU rektoriumi akad. B.Juodka ir UKI direktore doc. dr. N. Bražėniene. V.Naujiko nuotr.sakė akad. B. Juodka. „Kodėl Jūs studijavote? Nėra blogai turėti papildomą dokumentą, rodyti direktoriui, kad tobulėji, bet esu įsitikinęs, kad daugelis iš Jūsų norėjote gauti žinių. Dėstytojai dėjo visas pastangas, kad Jūs gautumėte naujausių žinių. Kad ir kiek turėtumėte diplomų – ne popierius esmė. Gyvenimas rodo, kad mokytis reikia nuolat. Tobulėti, tobulėti ir tobulėti. O jeigu pajusite nostalgiją, tai sugrižkite“, – kvietė rektorius, linkėdamas absolventėms sėkmės nelengvame mokytojų darbe.

„Nepameluosiu, kad buvo labai sunkių akimirkų, kai norėjosi viską mesti, bet žengėm į priekį. Labai noriu padėkoti gerbiamiems dėstytojams, kurie padėjo mums augti, pažinti ir tobulėti kaip profesionalėms, savo dalyko žinovėms“, – dėkodama dėstytojams kalbėjo absolventė Gytė Kiesienė ir linkėjo tiek savo kolegėms, tiek sau nesustoti augti ir siekti daugiau.

Birželio 14 d. 13 val. prasideda diplomų teikimo iškilmės Šv. Jonų bažnyčioje. Pirmieji diplomus gaus Ekonomikos fakulteto magistrai. Diplomų teikimo iškilmės bus baigtos birželio 28 d. Šiemet Vilniaus universiteto studijų baigimo diplomus gaus per 5200 absolventų.

2011 m. vasaros sesijos diplomų įteikimo tvarkaraštis

Dalinkis:
  • tweet

Naujausi straipsniai

  • Jėzus ant žurnalų viršelių: VU KnF mokslininkių tyrimas paaiškina, kodėl šis simbolis vis dar veikia

    2025-12-26 - Komentarų: 0
  • 5 Kalėdų tradicijos iš klasikinės literatūros: universalūs modeliai, kuriuos perėmė televizija ir reklama

    2025-12-23 - Komentarų: 0
  • Vilniaus universitetas ieško grupių vadovų, norinčių įkurti tyrimų grupes Vilniaus–Utrechto pažangių ligų modeliavimo centre

    2025-12-23 - Komentarų: 0

Komentarų nėra. Būk pirmas!

Komentuoti Atšaukti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Užpildykite žvaigždute (*) pažymėtus laukus.


*
*

CAPTCHA
Atkurti vaizdą

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Tinklalaidės

  • Žurnalas Spectrum

    • Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

      Vilniaus universitetas pristato naują žurnalo „Spectrum“ numerį: ar gyvensime iki 100 metų?

    VU ekspertai padeda suprasti

    • Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

      Ekonomikos Nobelio laureatai priminė: augimas prasideda nuo kultūros ir mokslo

    Knygų lentyna

    • VU GMC mokslininkės dr. M. Tomkuvienės ir mokslo žurnalistės knygoje „Laiko biochemija“ – apie senėjimą be mitų

      VU GMC mokslininkės dr. M. Tomkuvienės ir mokslo žurnalistės knygoje „Laiko biochemija“ – apie senėjimą be mitų

    • Apie
    • Privatumo taisyklės
    Visos teisės saugomos. © 2025 Vilniaus universitetas. Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus sutikimą.
    Tel. (0 5) 268 7098, el. p. naujienos@cr.vu.lt